fbpx
Açık Pazartesi - Cumartesi 08:30-19:00
Email info@didimmedya.com.tr Şimdi Ara! +90 (537) 338 70 29

Dijital Baskı

Dijital Baskı

Dijital Baskı; Matbaa tekniğinde kullanılan film, kalıp gibi unsurların ortadan kaldırılmasıyla birlikte dijital olarak çekilmiş bir fotoğrafın yada taranmış bir resmin bilgisayar yardımı ile uygun programlarda metin, grafik, çizim v.b gibi görselin hazırlandıktan sonra dijital baskı makinaları yardımı ile doğrudan baskı malzemeleri (Vinil, Folyo, One Way Vision, Mesh, Canvas, Cast Folyo …vs) üzerine basılması işidir.

Dijital Baskı Çeşitleri Nelerdir ?

  1. Dış Mekan (Outdoor ) Dijital (digital )Baskı
  2. İç Mekan (indoor ) Dijital(digital ) Baskı

 

Dış Mekan Dijital Baskı

Açık hava reklamcılığında kullanılan; reklam, tanıtım amaçlı büyük yada küçük afişler,bilboard,araç üstü giydirmeler v.b. malzemelerin hazırlanmasında kullanılan baskı çeşididir. Kullanılan malzemenin kalitesi ve dijital baskı makinelerinde kullanılan boya kalitesine göre yoğun güneşte, kötü hava koşullarında dayanıklılık gösterir.

Dış Mekan Dijital Baskının Avantajları

En önemli özelliği zorlu hava şartlarında dayanıklılık göstermesidir ve aynı zamanda tanıtımını yapmak istediğiniz bir ürünü veya görseli istediğiniz boyuta getirmenizi sağlar…

Dış Mekan Dijital Baskının Kullanım Alanları

Binaların dış cephelerinde, bilboard ve ışıklı raketlerde,üç boyutlu görsellerde, pankartlarda, araçlarda, ışıklı, ışıksız, çatı ve yönlendirme reklamlarında, mağaza cam vitrinlerinde ve A’dan Z’ye aklımıza gelebilecek her Sektörde.

Dış Mekan Dijital Baskının Çeşitleri;
  • Vinil Dijital Baskı
  • Folyo Dijital Baskı
  • Mesh Dijital Baskılı Vinil
  • One Way Vision Dijital Baskı
  • Dijital Baskılı Cast Folyo
  • Dijital Canvas Baskı
  • İç Mekan (indoor) Dijital Baskı
Open chat