fbpx
Açık Pazartesi - Cumartesi 08:30-19:00
Email info@didimmedya.com.tr Şimdi Ara! +90 (537) 338 70 29

Folyo Uygulama

Folyo Uygulama

Folyo Uygulama tekniği pleksi, dekota, fotoblok ve polikarbon üzeri uygulamalar ile defalarca kullanım avantajı sağlar. Folyo uygulamalar dekoratif amaçlı kullanımlar içinde çok uygundur. Uygulama yapılan alanlarda görsel şovlar yapmanıza olanak sağlar. Folyo uygulamalar zengin renk çeşitleri ve malzeme alternatifiyle de kaplama malzemesi olarak mükemmeldir.

Didim Medya Ajansı Folyo Uygulamalarında kullandığı malzemeyi özenle seçer. Uzun süre vitrininizde kalması hem maliyet anlamında hemde maliyet anlamında uygun bir çalışmadır.

Folyo Vitrin

Satış noktalarındaki marka ve ürün tanıtım vitrinleriniz için yapılan kurumsal bir çalışmadır. Ürün vitrinleri, markanızın ve belli hedefler beklediğiniz önemli ürünlerinizin, hitap ettiğiniz kitlelere ulaşmasında etkisi mükemmeldir. Didim Medya’da, her türlü folyo kesim uygulaması kaliteli şekilde teslim edilmektedir. Uygulama talepleriniz de yine deneyimli ekiplerimiz tarafından yapılabilmektedir.

Köpük Harf Uygulamaları;

Köpük harf uygulamaları özellikle iç reklamları açısından kabul gören bir reklamcılık türüdür. Köpük harf 2 veya üç boyutlu olarak kesilir ve müşterinin istekleri doğrultusuna boyut renk ve şekil verilir. Köpük harf sadece yazı olarak düşünülmemelidir. Yazının yanında şirket logosu olarak da muazzam güzellikler ortaya çıkarıla bilinir. Köpük harf yönteminin veya köpük harf çalışmalarının bir güzel tarafı da diğer kabartma harflere nazaran daha az maliyetli oluşudur.

Köpük harf ışıksız tabelalar genellikle iç mekanlarda kullanılan ve iç mekan tasarımı olduğu için ışığa gereksinim duyulmadığı durumlarda yapılmaktadır. Köpük harf ışıksız tabelalar binanın dekoruyla uyumlu yapıldığı zamanlarda gayet şık duracağından emin olabilirsiniz. Buna nazaran,  köpük harf ışıksız tabelaların maliyetleri de diğer tabelalara göre oldukça düşüktür.

Didim Medya Ajansı Folyo Uygulamalarında kullandığı malzemeyi özenle seçer.

Köpük harf çeşitlerinden bazıları şunlardır:

  • Strafor köpükten yapılmış olan kabartma logolar
  • Strafor köpükten yapılmış olan maketler
  • Strafor köpükten yapılan kabartma yazılar
  • Strafor baskılı kesimler
  • Strafor köpük Harf kabartma yazıları
  • Strafordan kesilerek yapılan puzzle
  • Strafor kabartma tabelaları
  • Sim kaplı strafor şekilleri
Open chat