fbpx
Açık Pazartesi - Cumartesi 08:30-19:00
Email info@didimmedya.com.tr Şimdi Ara! +90 (537) 338 70 29

Kurumsal Kimlik

Kurumsal Kimlik Tasarımı Nedir, Neden Önemlidir ve Nasıl Oluşturulur?

Kurumsal Kimlik Tasarımı bir markanın görünümü ve dolayısıyla algısıdır. İyi bir kimlik; markanın hem iç hem de dış görünüşünün gücününü sağlar. Bir markanın görünümünü ve dolayısıyla algısını yaratıyoruz.

Kurumsal kimlik, kurumsal tasarım ve iletişim uzmanları olarak, tüm boyutlarda yaratıcı marka kimlikleri geliştiriyoruz. Güçlü bir marka, dinleyiciyi tanımlayan ve onu kendi hikayesinin bir parçası yapan bir hikaye gibidir. Bu gerçekleşirse, bir marka büyük bir güce sahip olur.

Dijitalleşme, markaları değişime zorluyor; bu zorlama markaların kimlik ihtiyaçlarını daha kompleks bir hale getiriyor ve bir kimlikten beklentileri arttırıyor. Kurumsal Kimlik, UX ve UI tasarımcılarımız, markaların birincil temas noktaları için somut çözümler geliştirmektedir. Kurumsal Kimlik Tasarımı projesi sadece kılavuz ve tasarımların dijital olarak uygulanmasıyla bitmez, markaları sürdürülebilir bir şekilde geliştirir ve uzun süreli iletişim faaliyetlerini kurgular.

ÖZ

Markanız neyi temsil ettiği ve ne için uğraştığının cevabı

GÖRSEL SİSTEM

Üstün tasarım fikri ve tasarım konsepti (renk uyumu, logo, düzen standartları, yazım kuralları, renk kodu, resim dili)

ANA MESAJLAR

Yol gösterici fikir ve tüm iletişimlere entenre temel mesajlar

GÖRSEL SAPMASI

Görsel sistemin çeşitli şirket, ürün ve hizmet alanlarında nasıl uygulanacağı

İÇERİK SAPMASI

Farklı şirket, ürün ve hizmet alanları için mesajların nasıl uygulanacağı

In the end, what you receive is simply a

For example, you might want to write an article on what you learned in write a essay for me college about popular children’s books.

guide.

Open chat